×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop
Vyhľadávanie v blogoch

Knihy pre každého

Na jeseň je stále veľa práce na záhrade, ktorú treba pripraviť na príchod zimy. Okrem starostlivosti o rastliny by ste však nemali zabúdať ani na užitočný hmyz či vtáctvo, pre ktoré sú zimné mesiace kritickým obdobím, čo sa týka potravy.

Preto vám prinášame tipy na knihy, kde sa dozviete užitočné rady, ako sa postarať na vašej záhrade o týchto obyvateľov.

Domčeky pre včely a užitočný hmyz

Táto kniha je skvelým pomocníkom pre tých čitateľov, ktorí chcú zistiť viac informácií o stavbe domov pre hmyz.

Bohato ilustrovaná knihaDomčeky pre včely a užitočný hmyz prináša čitateľovi užitočné rady, aký typ úkrytu vyžadujú rôzne druhy hmyzu.

Ďalej tu nájdete informácie o tom, aký materiál použiť na stavbu tzv. hmyzích hotelov. Dôležitá je práve nielen vonkajšia konštrukcia, ale aj výplň.

Je to z toho dôvodu, pretože jednotlivé druhy hmyzu potrebujú na svoje hniezdenie rôzne typy dutín a úkrytov. V neposlednom rade sa dozviete, kam hmyzí domček umiestniť a ako sa o neho aj o jeho obyvateľov starať.

Lahôdky v kŕmidle

Ste nadšeným majstrom a zároveň milovníkom prírody? Tak práve pre vás je kniha od autorov Katrin a Franka Heckerových Lahôdky v kŕmidle tou správnou voľbou.

Kniha vznikla na základe mnohých experimentov a skúmaní, čo vtáky skutočne potrebujú. Aj vtáky sú vyberavé, a tak sa v tejto knihe dozviete užitočné informácie o kŕmení a ako pripraviť lahôdky pre rôzne druhy vtákov, ktoré tým potešíte po celý rok.

Ďalej v knihe nájdete podrobné popisy na výrobu kreatívnych kŕmidiel, zásobníkov či závesných systémov. Pozn. autora: obe zmienené knihy nájdete na našom e-shope dostupné v českom jazyku.

Related articles

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa