Naše produkty

Zľavy

Najpredávanejšie

Strukoviny 

Tieto zázračné rastliny sú bohatým zdrojom esenciálnych mastných kyselín, minerálov, vitamínov a vlákniny. Sú najvýznamnejším zdrojom rastlinných bielkovín. Nie sú prospešné len pre naše zdravie, ale taktiež obohacujú pôdu o potrebný dusík, a tým ju prirodzeným spôsobom zúrodňujú. Strukoviny majú vysokú energetickú hodnotu, lebo sú bohatým zdrojom sacharidov, a tiež obsahujú vlákninu, ktorá je prospešná pre správne trávenie. 

 • Hrach
  Hrach

  Túto obľubenú rastlinku vyuźívame už od nepamäti. Zbožňujeme ju pre jej výbornú chuť a ešte má aj blahodárne účinky na organizmus. Podporuje správne fungovanie nervovej sústavy a činnosť srdca. Hrach je vhodný na detoxikáciu a prečisťuje tráviacu sústavu.

 • Fazuľa
  Fazuľa

  Fazuľa patrí medzi strukoviny, čiže je skvelým zdrojom bielkovín, ale taktiež aj vitamínov a minerálov.  Neobsahuje žiaden cholesterol a má nízky glykemický index, takže fazuľa nás zasýti na dlhší čas. Obsahuje aj vlákninu, tak napomáha správnemu tráveniu.

 • Bôb
  Bôb

  Bôb je pestovaný už niekoľko tisíc rokov a odvtedy sa ho ľudia naučili používať na minimálne toľko spôsobov. Je bohatý na bielkoviny a tiež sa využíva ako afrodiziakum.

 • Sója
  Sója

  Sója je samoopelivá rastlina pestovaní zo semena. Jej názov pochádza z japonského "sóju" (sójová omáčka). Je to významný zdroj vápnika.

na stránku
Produkty 1 - 15 (50)
Produkty 1 - 15 (50)

Naposledy zobrazené

No products

Menu

Menu