×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Kategórie

×

Mravčí bufet - šetrný k prírode - 20 ml

Loxiran - Mravčí bufet

V balení nájdete 2 dózy a 20 ml roztoku s prírodným insekticidom, ktorý je určení k odstráneniu mravcov na terasách, balkónoch i v obytných priestoroch. Dózy sú určené aj k opakovanému používaniu a tým sa znižuje množstvo odpadu.

Čítaj viacShow less
9,54 € (s DPH)
Odošleme dnes alebo nasledovný pracovný deň
Na sklade
Odkaz:
7000351
Obľúbené
Popis

Návod na použitie:

Dózy umiestnime do bezprostrednej blízkosti mravenísk alebo priamo na mravčie chodníčky. Dózy s návnadou by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu, aby nedošlo k rýchlemu vyschnutiu návnady. Pre likvidáciu väčších mravenísk je potrebné použiť dve návnadové dózy. Pri doplňovaní návnady sa otvorí vrchnák a návnadový roztok sa opatrne nakvapká do obidvoch prehĺbenín.

Ako prípravok pôsobí: 

Mravci prijímajú návnadový roztok veľmi dychtivo a transportujú ho do mraveniska. Tam ním kŕmia robotnice, larvy aj kráľovnú, a tým sa vyhubí v priebehu 1 - 2 týždnov celé mravčie spoločenstvo.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
7000351
Mohli byste ešte potrebovať
2,88 € (s DPH)
Lapač šatníkových molí vo forme pasce je prípravok, ktorý slúži k sledovaniu prítomnosti šatníkových molí v skriniach a zásuvkách.  Vďaka lepidlu s feromónmi, ktoré je umiestnené na lapači, prípravok láka a chytá...
4,08 € (s DPH)
Prášok proti mravcom - Bros sa jednoducho aplikuje a účinkuje veľmi rýchlo.  Používa sa vo vnútorných priestoroch, ale aj vonku a v okolí domu. Prášok proti mravcom Bros Vám pomôže zlikvidovať mravčie kolónie. 

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa