Naše produkty

Zľavy

Najpredávanejšie

Prastará zelenina 

Už sa Vám omrzela zelenina, ktorú pozná každý a každý si ju môže kúpiť v bežnom obchode? Tu nájdete zeleninu, z ktorej koľkokrát až zrak prechádza. Pochváľte sa a kochajte sa nádhernými a pestrofarebnými plodmi skvelej chuti. Čierne rajské jabĺčko, guľatá nakladacia uhorka pochádzajúca z Mexika alebo reďkovka dlhá ako mrkva - s nami nie je nič nemožné.

 • Baklažán - semená
  Baklažán - semená

  Baklažán sa pomaličky udomácňuje aj v našich jedálničkoch. Ak si ešte v tom Vašom nenašiel svoje miesto, mali by ste mu dať šancu a Vaše telo sa Vám odvďačí. Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a vlákniny. Ponúkame šíroký výber semien baklažánu a aj netradičných odrôd.

 • Paradajka - semená
  Paradajka - semená

  Predaj semien netradičných odrôd paradajok. Vypestujte si atraktívne paradajky, které zaujmú svou originálnosťou každého pestovateľa. Spestrite si Váš šalát netradičnými odrodami od zelenej, žltej až černej farby. Ich chuť je  výborná.

 • Rajčenka - Tomatillo
  Rajčenka - Tomatillo

  Rajčenka alebo Tomatillo sa predáva u nás v supermarketoch v oddelení ovocia a zeleniny, ale môžete si ho vypestovať aj u Vás doma. Plody svojím tvarom pripomínajú paradajku, ale sú oveľa tvrdšie a majú pevnejšiu šupku. Plody sa konzumujú aj so šupkou. Chuťou sa dajú prirovnať paradajkám zmiešaným s jalbkami.
  Veľký výber semien Tomatillo nájdete tu

 • Melón
  Melón

  Kto by si rád nepochutnal na chutnom šťavantom melóne počas horúcich letných dní? Melón je obľúbená maškrta a navyše je blahodarne vplýva na náš organizmus. Je nabitý zdraviu prospešnými látkami a antioxidantmi. Vďaka vysokému percentu vody hydratuje organizmus.

 • Uhorka
  Uhorka

  Táto všestranná zelenina má mnoho liečebných účinkov na naše telo. Keďže obsahuje vysoké percento vody, udržuje naše telo stále hydratované a pomáha pri travení, a pálení záhy. Uhorka poskytuje telu potrebné vitamíny a podieľa sa na zlepšení kvality pleti.

 • Mrkva
  Mrkva

  Táto na pohľad obyčajná zelenina obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov. Vďaka betakaroténu chráni zrak, ale to nie je jej jediná kvalita. Je plná vitamínov a minerálov, napríklad ako magnézium, vápnik i železo.

 • Paprika
  Paprika

  Paprika patrí medzi obľúbenú zeleninu. Je nabitá vitamínom C, neutralizuje voľné radikály a posilňuje obranyschopnosť organizmu. Navyše povzbudzuje činnosť tráviaceho traktu a brzdí proces starnutia.

 • Repa
  Repa

  Milé dámy, ak repa chýba vo Vašej záhrade, mali by ste to rýchlo zmeniť. Je to najdostupnejšia a najlacnejšia omladzovacia kúra. Napomáha pri regenerácií buniek a priaznivo pôsobí na nechty a vlasy. Je zdraviu prospešná pre kardiovaskulárny a lymfatický systém.

na stránku
Produkty 1 - 15 (52)
Produkty 1 - 15 (52)

Naposledy zobrazené

No products

Menu

Menu